Mekke (Kabe) Canlı Yayın

Burada 24 saat Medine canlı yayın izleyebilir

Kabe Canlı Yayın (Mekke, Mescid-i Haram); Mekke Kabe Canlı Yayınını Selâmet Cevap üzerinden 7/24 canlı olarak izleyebilirsiniz. Dini Haberler  Kabeden Canlı Yayın
Destek
Medine CANLI YAYIN Kaybeden canlı yayın Diyanet Kabe Canlı Yayın KABE (CANLI frekans) Mekke ve MEDİNE CANLI YAYIN kabe'de son durum KABE (CANLI frekans 2022) Kabe CANLI Yayın Frekans 2022
Kabe Canlı Yayın (Mekke, Mescid-i Haram). Mekke Kabe Canlı Yayınını Selâmet Cevap üzerinden 7/24 canlı olarak izleyebilirsiniz. Dini Haberler Kabe’den Canlı Yayın…

Kabe’den Canlı Yayın 2022
Mekke’den Canlı görüntüler Kabe-i Muazzama Youtube (Makkah Live HD) canlı full HD izle

Mekke olarak da bilinen Mekke-i Mükerreme, dünyadaki yaklaşık iki milyar Müslüman için en kutsal şehirdir. Milyonlarca insan her yıl Hac ve yıl boyunca Umre yapmak için Mekke’yi ziyaret eder.

Mekke’nin kalbi, Mescid-i Haram (Mekke’nin Ulu Camii) ile çevrili kutsal Kâbe’dir. Hem Hac hem de Umre, kutsal Kabe’nin etrafında saat yönünün tersine tavaf (tavaf) gerektirir.

Burada Kabe’yi Mescid-i Haram’ı HD video akışıyla canlı olarak izleyebilir ve kutsal Mekke ve Medine şehirleri hakkında faydalı bilgiler bulabilirsiniz.

Tek   İetişim Teknolojileri ve Dijital Servisler Hizmetleri.

Yorum Gönder

Selamün Aleyküm [Selâmet Cevap],

Blogumuzda yayınladığımız dini içerikler hakkındaki düşünceleriniz bizim için önemlidir. Bu yazı hakkındaki görüşlerinizi aşağıdaki yorum formu aracılığıyla bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorumlarınızı okuyup yanıtlamaya çalışacağız. Ancak, lütfen saygılı bir dil kullanmaya özen gösterin. Yorumlarda, herhangi bir dinî, siyasi veya etnik ayrımcılık yapılmasına izin verilmeyecektir.

Sitemizdeki diğer dini içerikler hakkındaki görüşlerinizi de bizimle paylaşabilirsiniz. Bizi takip etmeye devam edin ve katkılarınız için teşekkürler.

Allah'a emanet olun,

[Selâmet Cevap]

Dua ederiz dua bekleriz
Selam ile dua