İLETIŞIM


İLETIŞIM
İLETIŞIM

İstek, yazı hata bildirimi şikayetlerinizi burada iletebilirsiniz 


Hata/Öneri Bildirim Formu

Bize Ulaşın
Soru Sor veya yardım almak için Aşağıdaki iletişim formu aracılığıyla bildir.
Selâmet CevapBize Ulaşın

[email protected]

Yardım Merkezi 

Bu sayfada Selâmet Cevap'na ait resmi sosyal medya hesapları hakkındaki bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu sayfada bahsi geçen sosyal medya platformları ve kullanıcı adları dışındaki hiç bir hesap Selâmet Cevap'nı temsil etmez ve Selâmet Cevap ile bağı bulunmaz.

Twitter
@selametcevapcom hesabını takip ederek, Selâmet Cevap ile ilgili gelişmelerden haberdar olabilir ve Selâmet Cevap ile ilgili tüm soru ve hata bildirimlerinizi ekibimize iletebilirsiniz. @selametcevapcom kullanıcısı anılarak (mention) gönderilen ve içerisinde #selametcevap ibaresi (hashtag) geçen tüm mesajlar okunmakta ve tümüne cevap verilmesi amaçlanmaktadır. Buna ek olarak içerisinde "Selâmet Cevap ", "Selâmet Cevap ", "https://www.selametcevap.com" vb. geçen Tweet'ler de ekibimiz tarafından incelenmekte, mümkün olduğunca yanıt verilmeye çalışılmaktadır.

Facebook
https://www.facebook.com/selametcevapcom adresinden ulaşılabilen Facebook sayfamız üzerinde Selâmet Cevap ile ilgili gelişmelerden haberdar olabilir ve Selâmet Cevap ile ilgili tüm soru ve hata Bildirimlerinizi ekibimize iletebilirsiniz. Bu sayfa üzerinden bize ulaşan tüm yorum ve mesajlar dikkatle okunmakta ve tümüne cevap verilmesi amaçlanmaktadır.

Youtube
https://www.youtube.com/channel/selselametcevap.seyrel.tv adresinden erişebilen Youtube sayfamız üzerinden, Selâmet Cevap 'nın İslami Bilgilerin ile ilgili videolara ulaşabilirsiniz.

Instagram
@selametcevapcom resmi hesabından Selâmet Cevap Instagram sayfasına ulaşabilirsiniz.
 bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.
Bu sayfa en son 12 Mayıs 2023 tarihinde güncellenmiştir.

Yorum Gönder

Yeni yorumlara izin verilmiyor.*