Destek olBeğenerek paylaşarak okuyarak ve arkadaşlarınıza  ve çevredeki bizi tavsiye edin ve dua edin yeter O bize en büyük desteğinistir yaptığınız...
✿🌿🌿🌿
Sitemiz, kullanıcılardan hiçbir maddi ve manevi ücret beklemeksizin hizmetini 2018 yılından bu yana hiç aksatmadan devam ettirmiştir. Bundan sonra da gayemiz aynı çizgide hizmetimize maddi ve manevi hiçbir menfaati gaye edinmeden yolumuza sadece "Allah rızası için" devam etmektir.1.  Maddi Destek Olmak İstiyorsanız
Sitemiz hiçbir reklam almadan ve kullanıcılarından maddi bir talepte bulunmadan bu hizmetleri sunmaktadır.

Sitemizin personel, tercüme, alan adı ve teknik giderlerine destekte bulunarak yükümüzün hafiflemesine yardımcı olabilirsiniz: Bağış yapmak için tıklayınız 💻

2. Yabancı Diliniz Varsa☑️
Yabancı diliniz varsa sitemizin farklı dillere tercüme edilmesinde yardımcı olabilirsiniz.

3. Tanıtımına Destek Olmak
Sitemizi her vesile ile tanıtarak, aklı ve kalbi pekçok sorularla yaralar almış olanların sorularına cevap bulmalarına yardımcı olabilirsiniz.

Örneğin sitemizde beğendiğiniz bir soru-cevap veya makaleyi,  kaynağın “SELAMET CEVAP” olduğunu belirterek arkadaşlarınızla paylaşıp, onların da bu kaynağa ulaşmasına vesile olabilirsiniz.

Sitemizin bannerlarını kendi siteniz veya tanıdığınız sitelerde yayınlanmasını sağlayarak, insanların bu kaynağa ulaşmalarına vesile olabilirsiniz.

4. Sitemizin İçeriğinin Gelişmesine Katkıda Bulunmak
Siz bir yazar, araştırmacı veya akademisyen olabilirsiniz. “Selamet cevap” konularında kendi çalışmalarınız olabilir. Bu çalışmaların sitemizde yayınlanması için bizlere göndererek, sizin adınıza her gün binlere ulaştırarak değerlendirmemize yardımcı olabilirsiniz. Bunun için birkaç ufak kriter ve ricamız vardır, şu şekilde:

1. Konunun dağılmasına müsaade edilmeden, güzelce ifade edilmelidir.2. Kaynaklar eksiksiz ve net olmalıdır.3. İmla kurallarına azami dikkat edilmelidir.
4. Alıntılar net olarak belli olmalı, çift tırnak kesinlikle kullanılmalıdır. Çünkü, bazen  yazarın ifadeleriyle yapılan alıntılar karışmaktadır.
5. “Selamet cevap” sitemizin amacı; asrımız insanının maruz kaldığı maddî ve manevî hastalıkların reçetesini Kur'an eczanesinden alıp, asrın idrak ve anlayışına uygun şekilde sunan İSLAM'nın daha iyi anlaşılmasına katkıda bulunmaktır. Makale veya muhtelif manadaki çalışmalar, bu amaca hizmet etmelidir.
Yazar  Olmak. İster misin 📚✍
👇

Desteklerinizle ilgili bizimle iletişime geçmek için İletişim 📩Bölümü kullanmanızı rica ederiz. 

Eğer Selamet Cevap’dan bir şekilde fayda sağladıysanız ve siz de bana ya da selamet cevap’a fayda sağlamak istiyorsanız aşağıdaki seçenekler bir veya birkaçını veya hepsini deneyebilirsiniz :)

- Yorum Yazın: web sitesi diğer web sitelerinden ayıran en büyük özellik yorum bölümünde sayesinde ziyaretçi ile kurulan etkileşim. Her blog yazarı gibi ben de yazılarıma yorum geldiğinde mutlu olan bir blog yazarıyım. Beğendiğiniz bir yazımı okuduğunuzda yorum bölümünde bir teşekkürü çok görmez, yazı ile ilgili fikir ve düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

- Mail Abonesi Olun: Selâmet Cevap’da yayımlanan yazılar ilginizi çektiyse ve yeni bir yazı paylaştığımda bu yazıdan hızlı bir şekilde haberdar olmak istiyorsanız sağ üst tarafta yer alan e-mail aboneliği kısmından ya da buraya tıklayarak mail abonesi olabilirsiniz. Mail abonelerine sadece yeni içerik yayımlandığında bir bildirim maili gönderilir.

- Link Verin: web site bir Web sitesi ya da diğer adlarıyla “dost siteler”, “faydalı siteler”, “takip ettiğim web sitesi” gibi bölümler varsa bu bölüme Selâmet cevap’ı da eklerseniz hem bana destek vermiş, hem de ziyaretçilerinize faydalı bir kaynak sunmuş olursunuz. Link için HTML kodu isteyenler şu kodu kullanabilirler:

<title="Selâmetcevap" href="https://www.selametcevap.com" target="_blank">selamet cevap</a>

- Selâmet Cevap Hakkında Yazın: bu blogdan faydalandıysanız, deneyiminizi okurlarınızı paylaşabilirsiniz. Bir blog yazısı yazarak okurlarınıza ilginç bir içerik d-sunmuş, faydalı bir kaynak önermiş ve Selâmet Cevap’a olabilecek en büyük desteği vermiş olursunuz. Ayrıca selamet cevap hakkında web sitesi dünyasında yazılan yazılara hakkımda sayfasında “Hakkımızda” bölümünde yer veriyorum.

- Yazıları Paylaşın: Bildiğiniz gibi her yazının altında paylaş bölümü var. Siz de sadece birkaç saniyenizi ayırarak beğendiğiniz, faydalı bulduğunuz yazıları sosyal medya hesaplarınızda takipçilerinizle paylaşabilirsiniz. Bunu yapmak sosyal medyada takipçilerinizin artmasına yardımcı olacağı gibi Selâmet cevap’a da katkı sağlayacaktır.

- Reklamlara Tıklayın: Bildiğiniz gibi Blog Hocam’ın sidebar yani kenar çubuğunda ve yazı içlerinde AdSense reklamları yer alıyor. Bu reklamlar sistem tarafından otomatik olarak oluşturulmaktadır. İlginizi çeken bağlantı, metin veya görsel reklamlara tıklarsanız Selâmet Cevap’a maddi olarak katkı sağlamış olursunuz. Bana bir kahve ısmarlıyormuş gibi düşünün :) Ne dersiniz? Bana bir kahve ısmarlamak ister misiniz? Hemen alttaki reklama tıklayarak başlayabilirsiniz."
- Sosyal Medyada Takip Edin: Selâmet Cevap’da sadece detaylı ve geniş içeriklere yer veriyorum. Kısa içerikleri, blog dünyasına dair haberleri, faydalı bulduğum kaynakları vs. sosyal medya hesaplarımda paylaşıyorum. Ayrıca web sitesi ilgili bazı duyuru ve haberleri de sosyal medya hesaplarımdan paylaşıyorum. Aşağıdaki sosyal medya hesaplarından Selâmet Cevap’ı takibe alabilirsiniz
 
Yapacağız desteklerin Allah'ın rızasını kazanmanıza vesile olmasını temenni eder, teşekkür ederiz. Unutmayınız: "Kim bir iyiliğe aracılık ederse, ondan bir hissesi olur." (Nisa, 4/85)
Şimdiden Allah razı olsun 
Allah'a emanet ol 
selamet cevap


Oku , Beğen , Paylaş
Güncelleme tarihi 08.08.2022

Yorum Gönder

Selamün Aleyküm [Selâmet Cevap],

Blogumuzda yayınladığımız dini içerikler hakkındaki düşünceleriniz bizim için önemlidir. Bu yazı hakkındaki görüşlerinizi aşağıdaki yorum formu aracılığıyla bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorumlarınızı okuyup yanıtlamaya çalışacağız. Ancak, lütfen saygılı bir dil kullanmaya özen gösterin. Yorumlarda, herhangi bir dinî, siyasi veya etnik ayrımcılık yapılmasına izin verilmeyecektir.

Sitemizdeki diğer dini içerikler hakkındaki görüşlerinizi de bizimle paylaşabilirsiniz. Bizi takip etmeye devam edin ve katkılarınız için teşekkürler.

Allah'a emanet olun,

[Selâmet Cevap]

Dua ederiz dua bekleriz
Selam ile dua