E-OKUL'A GİRİŞ E-Okul Öğrenci Girişi Nasıl Yapılır?

Selamün Aleyküm Hikmet Fevzi Bereket , Burada
E-OKUL'A GİRİŞ

E-Okul VBS'ye Giriş Yapmak İçin Tıklayınız


E-Okul VBS Platformunda Ulaşabileceğiniz Bilgiler
e-Okul VBS giriş ile öğrenciler, birçok bilgi hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirken işlemlerini de hızlı ve dijital ortamda gerçekleştirme imkanı buluyor. E-okul Veli Bilgilendirme Sistemi VBS ile ders programı, devamsızlık bilgisi, sınav sonuçları, ortalama puan, sözlü notu ve karne notu sorgulama işlemlerini gerçekleştirmek mümkün. MEB tarafından dijital ortamda sağlanan bu hizmet sayesinde öğrencilerin yanı sıra veliler de istedikleri bilgiye kolaylıkla erişim sağlayabiliyor. MEB e-Okul VBS giriş işlemi için yukarıdaki butonu kullanabilir, işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
E-Okul Öğrenci Girişi Nasıl Yapılır?
E-okul öğrenci girişi ekranı için sayfanın üst kısmında yer alan e-Okul’a giriş butonundan yararlanabilirsiniz. Karşınıza çıkacak e-Okul Yönetim Bilgi Sistemi’ndeki Veli Bilgilendirme Sistemi Girişi butonuna tıkladıktan sonra açılan ekranda öğrenci T.C. kimlik numarası ve okul numarasını ilgili alanlara girerek sisteme giriş yapabilirsiniz.

E-okul Veli Girişi Nasıl Yapılır?
E-okul VBS, velilerin öğrencilerin ders başarılarını ve sınav sonuçlarını takip edebileceği bir bilgilendirme yazılımıdır. Veliler sisteme giriş yaparak öğrencilerin devamsızlık ve karne bilgilerine kadar tüm detaylara ulaşabilir. E okul veli girişi de öğrenciler ile aynı ekrandan, öğrencinin T.C. kimlik numarası ve okul numarası ilgili kutucuklara girilerek gerçekleştirilebilir.

E-okul Öğretmen Girişi Nasıl Yapılır?
E-okul öğretmen girişi, öğrenci ve velilerin giriş yaptığı ekran üzerinden fakat farklı bir buton ile gerçekleştiriliyor. E-okul VBS’ye öğretmen girişi yapmak için e-Okul Yönetimi Bilgi Sistemi Giriş butonuna tıklamak gerekiyor.

1 Yorumlar

Selamün Aleyküm [Selâmet Cevap],

Blogumuzda yayınladığımız dini içerikler hakkındaki düşünceleriniz bizim için önemlidir. Bu yazı hakkındaki görüşlerinizi aşağıdaki yorum formu aracılığıyla bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorumlarınızı okuyup yanıtlamaya çalışacağız. Ancak, lütfen saygılı bir dil kullanmaya özen gösterin. Yorumlarda, herhangi bir dinî, siyasi veya etnik ayrımcılık yapılmasına izin verilmeyecektir.

Sitemizdeki diğer dini içerikler hakkındaki görüşlerinizi de bizimle paylaşabilirsiniz. Bizi takip etmeye devam edin ve katkılarınız için teşekkürler.

Allah'a emanet olun,

[Selâmet Cevap]

Dua ederiz dua bekleriz
Selam ile dua

Daha yeni Daha eski

Anında haberdar olmak için selamet cevap mobil uygulamasını indir

Anında haberdar olmak için selamet cevap mobil uygulamasını indir
İndirdin mi cansın güzel kardeşim