Risale-i Nur Maneviyat ve Takva Programı

Selamün Aleyküm Hikmet Fevzi Bereket , Burada

Maneviyat ve Takva Programı
Risale-i Nur Maneviyat ve Takva Programı
Risale-i Nur Maneviyat ve Takva ProgramıTakva, Allah korkusuyla günahlardan korunmak, kaçınmak demektir. 
Okuma ve ibadetlerimizi bir düzene koymanın gerekliliğini hissedip Sözler Köşkü olarak bir Mneviyat ve Takva programı oluşturduk. Bu programla istediğiniz seviyede bir ibadet paketi seçip uygulayabileceksiniz. Maneviyatta ciddi yükselmenize vesile olacak bu programlardan çok istifade edeceğinizi düşünüyoruz. İnternet sitemize günlük girerek, programı uyguladığınıza dair onayı işaretleyerek aylık çizelgenizi rahatlıkla takip edebilirsiniz. Çevrenizdeki dostlarınızı da bu programa dahil ederek onlara en büyük hediyeyi verebilirsiniz.
"Okumak bir şey ama her şey o bir şeyden çıkıyor" Zübeyir Gündüzalp

Not: Risale-i Nur'u anlamakla ilgili zorluk yaşayan arkadaşlar bu videoyu izleyerek çözüm bulabilirKuran-ı Kerim Okumakİhlas SuresiSalavat GetirmekEstağfirulah


Risale-i Nur(Kuran tefsiri) OkumakYasin-i Şerif OkumakLa İlahe İlllallah Tesbihi Çekmek
Cevşen Duası OkumakTeheccüt NamazıYorum Gönder

Selamün Aleyküm [Selâmet Cevap],

Blogumuzda yayınladığımız dini içerikler hakkındaki düşünceleriniz bizim için önemlidir. Bu yazı hakkındaki görüşlerinizi aşağıdaki yorum formu aracılığıyla bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorumlarınızı okuyup yanıtlamaya çalışacağız. Ancak, lütfen saygılı bir dil kullanmaya özen gösterin. Yorumlarda, herhangi bir dinî, siyasi veya etnik ayrımcılık yapılmasına izin verilmeyecektir.

Sitemizdeki diğer dini içerikler hakkındaki görüşlerinizi de bizimle paylaşabilirsiniz. Bizi takip etmeye devam edin ve katkılarınız için teşekkürler.

Allah'a emanet olun,

[Selâmet Cevap]

Dua ederiz dua bekleriz
Selam ile dua

Daha yeni Daha eski

Anında haberdar olmak için selamet cevap mobil uygulamasını indir

Anında haberdar olmak için selamet cevap mobil uygulamasını indir
İndirdin mi cansın güzel kardeşim