Rüyada Çocuğunu Azarlamak Rüyada Çalışanlarını Azarlamak

Selamün Aleyküm Hikmet Fevzi Bereket , Burada


Rüyada azarlamış olmak, şahıs için yüksek beklentiler içinde olduğu bir iş ile ilgili kötü havadisler alım yapması veya çalışanlarının iş mevzusunda istediği performansı göstermiş olmaması sebebi ile oluşmuş olacak asap bozukluğuna, gerginliğe delalet eder. Kendini huzursuz eden ya da söylediklerini yapmayan şahıslara karşı çetin tutumlarda bulunmuş olan rüyayı gören kişinin aşkın otoriter görünümü, insanların kendisiyle haberleşme kurmalarının önüne geçtiği gibi, antipatik ve korkulan birisi gibi görünmüş olmasına de yol açmayı başarır. Gerginlik içinde geçecek günlerde şahsın daha ağır olması gerektiğini hatırlatmış olan rüya, akrabaya karşı şefkatle yaklaşmış olmanın ehemmiyetini de hatırlatır. Azarlamış olmak aşkın asabiyetin şahsa sonradan getirdiği pişmanlıklara ve geri alım yapılması olanaksız yanlış hareketlere sebep olabileceğinin de önemini vurgular.


Rüyada Çocuğunu Azarlamak
Rüyayı gören kişinin kendisi üstünde epeydir sürüp giden baskıdan feraha ermek için son derece büyük bir özverite bulunmuş olacağına ve hürriyetini sahip olmak için büyük uğraşlar vereceğini delalet eder. Şahsın amaçlarına gözünü kırpmış olmadan ilerlemiş olmak için her şeyi yapabilecek kadar hırs içinde olduğuna, akideleri yönünde ölümü bile göze alacak kadar konsantre olan ruh haline de delalet eder. Çocuğunu azarlamış olmak sevilmiş olan bir kişiyi hata bir yoldan çevirmiş olmak, bahse konu olan insanla hakikatleri izah etmek biçiminde de tabir edilir.

Rüyada Çalışanlarını Azarlamak
Şahsın ara sıra kısımsızlık özelliğini yitireceğini ve dolayısıyla çevresindeki kimselerce kafa karışıklığına sebep olduğunu, aşkın uç hareketlerde bulunduğu dakikalarda haberleşme mevzusunda da problemler yaşandığını delalet eder. Rüyayı gören kişinin kimi kararları hiç muhakeme etmeden almış olduğunu ve aile büyüklerine danışmış olması lazım olan mevzuları da kendi kendine çareye kavuşturmak için uğraştığını, kendi kendine idare etmeye çalışmış olup, kuvvet gösterisi yapmış olmak uğruna birçok olanağı riskli bir duruma attığını da tabir eder.

Rüyada Azarlamış olmanın Psikolojik Yorumu
Şişkin bir ego, avantaj hissiyatı ve öbür kişileri küçümsemiş olmak, her şeyi daha güzel bildiğini zannetmek biçiminde yorumlanabilir. Umumilikle şahsın kendini öncü olmak suretiyle gördüğünü ve ara sıra kurtarıcı olmak suretiyle doğmuş olduğuna inanmış olacak biçimde psikolojik bozukluklar yaşadığını da gösterir.


Yorum Gönder

Selamün Aleyküm [Selâmet Cevap],

Blogumuzda yayınladığımız dini içerikler hakkındaki düşünceleriniz bizim için önemlidir. Bu yazı hakkındaki görüşlerinizi aşağıdaki yorum formu aracılığıyla bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorumlarınızı okuyup yanıtlamaya çalışacağız. Ancak, lütfen saygılı bir dil kullanmaya özen gösterin. Yorumlarda, herhangi bir dinî, siyasi veya etnik ayrımcılık yapılmasına izin verilmeyecektir.

Sitemizdeki diğer dini içerikler hakkındaki görüşlerinizi de bizimle paylaşabilirsiniz. Bizi takip etmeye devam edin ve katkılarınız için teşekkürler.

Allah'a emanet olun,

[Selâmet Cevap]

Dua ederiz dua bekleriz
Selam ile dua

Daha yeni Daha eski

Anında haberdar olmak için selamet cevap mobil uygulamasını indir

Anında haberdar olmak için selamet cevap mobil uygulamasını indir
İndirdin mi cansın güzel kardeşim