Rüyada Azar İşitmek Rüyada Birini Azarlamak

Selamün Aleyküm Hikmet Fevzi Bereket , Burada
Rüyada azar görmek, hata bir hareket sonuçunda rüyayı gören kişinin etrafınca alacağı tenkitlere delalet etmektedir. Azar görmek, inatçı bir kişiliğe malik olunduğunu, kendisi istediğin gibi davranarak hareket eden şahısların allah cc ın cezadan kurtulamadığını da bildirir. Aile büyüklerinin ya da kendine yardımcı olmak, doğru yolu göstermiş olmak için uğraşan şahısların laflarını hesaba katmamak manasına da gelmiş olan rüya, olan biteni doğru biçimde değerlendirmiş olmamaktan ötürü şahsın ekonomik ve ruhsal kayıplar yaşamasının yakın olduğunu kendine yapılan uyarıları kulak arka tarafı etmeden hesaba katması gerektiğini de bildirir.
Rüyada Azar İşitmek
İş yerinde edilgen mevzuma gelindiğini ve tüm insanların şahısı ezmiş olmaya çalıştığını, arzulanılan mutlu edici bir sonuca ulaşmış olmak için birçok engel olduğunu ve direnç göstermiş olmak gerektiğini işaret eder. Azar işittiğini gören şahıslar iş yerlerinde ikaz alabilirler, öğrenci iseler, öğrenim yaşamlarını riskli bir duruma atacak kimi gelişmeler yaşarlar ve problemlerin üstesinden gelmek istemiş olsalar de bakışmış ol cephelerini değiştirmiş olmadıkları için var vaziyet bir müddet daha sürüp gider. Azar işittiğini gören kimsenin yalanı açığa çıkar ya da kendine verilen bir sırrı başkasıyla paylaştığı için zor hale düşer ve sırrı vermiş olan kişiyle arası açık hale gelir. Atışma ve tartışmış olmaya da delalet eden rüya şahsın akrabası kısımından ancak bırakılacağının da tabiridir.


Rüyada Birini Azarlamak
Rüyayı gören kişiye karşı davranış ve tutumlarında kırıcı olan bir kişinin var olduğuna ve bu kişiyle oluşmuş olacak streslere işaret eder. Aile ya da yakın çevresinden birini azarlamış olmak hususi hayatda oluşmuş olacak sorunlara delalet etmektedir. Tanımış olmadık birini azarladığını görmüş olmaksa, şahsın etrafında bulunmuş olan uyanık birini alt edeceği manasına çıkar.

Rüyada Azar Görmenin Psikolojik Yorumu
Çocukluk çağında devamlı çetin tenkitlere maruz kalmış ve sık sık azarlanmış şahısların bilinçaltlarındaki travmalardan ötürü bu biçimde rüya görmeleri son derece normaldır. Bununla birlikte olgunlaşmış olmamış bir kişiliğe ve özgüven yetersizliğine de dikkat çeken rüya, şahsın yaşamı ile alakalı inisiyatif kullanmaktaki yetersizliğine ve eksikliğine de delalet eder.Yorum Gönder

Selamün Aleyküm [Selâmet Cevap],

Blogumuzda yayınladığımız dini içerikler hakkındaki düşünceleriniz bizim için önemlidir. Bu yazı hakkındaki görüşlerinizi aşağıdaki yorum formu aracılığıyla bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorumlarınızı okuyup yanıtlamaya çalışacağız. Ancak, lütfen saygılı bir dil kullanmaya özen gösterin. Yorumlarda, herhangi bir dinî, siyasi veya etnik ayrımcılık yapılmasına izin verilmeyecektir.

Sitemizdeki diğer dini içerikler hakkındaki görüşlerinizi de bizimle paylaşabilirsiniz. Bizi takip etmeye devam edin ve katkılarınız için teşekkürler.

Allah'a emanet olun,

[Selâmet Cevap]

Dua ederiz dua bekleriz
Selam ile dua

Daha yeni Daha eski

Anında haberdar olmak için selamet cevap mobil uygulamasını indir

Anında haberdar olmak için selamet cevap mobil uygulamasını indir
İndirdin mi cansın güzel kardeşim