Üç aylar orucuna ne zaman, nasıl niyet edilir? Recep ayı orucu kaç gün, ne kadar tutulur? Diyanet İşleri Başkanlığı açıklaması

 

Üç aylar orucuna ne zaman, nasıl niyet edilir? Sorusunun yanıtı sorgulanan konular arasında yer alıyor. Üç ayların gelişiyle birlikte bu mübarek ayları ibadetle geçirmek isteyen Müslümanlar araştırmalarını hızlandırdı. Ramazan orucundan önce Recep ayında tutulan ve üç aylar orucu olarak adlandırılan ibadet için araştırmalar hız kazandı. Konu hakkında son detayları haberimizde derledik. İşte, Üç aylar orucuna ne zaman, nasıl niyet edilir? Recep ayı orucu kaç gün, ne kadar tutulur? Diyanet İşleri Başkanlığı açıklaması....

Yorum Gönder

Selamün Aleyküm [Selâmet Cevap],

Blogumuzda yayınladığımız dini içerikler hakkındaki düşünceleriniz bizim için önemlidir. Bu yazı hakkındaki görüşlerinizi aşağıdaki yorum formu aracılığıyla bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorumlarınızı okuyup yanıtlamaya çalışacağız. Ancak, lütfen saygılı bir dil kullanmaya özen gösterin. Yorumlarda, herhangi bir dinî, siyasi veya etnik ayrımcılık yapılmasına izin verilmeyecektir.

Sitemizdeki diğer dini içerikler hakkındaki görüşlerinizi de bizimle paylaşabilirsiniz. Bizi takip etmeye devam edin ve katkılarınız için teşekkürler.

Allah'a emanet olun,

[Selâmet Cevap]

Dua ederiz dua bekleriz
Selam ile dua

Daha yeni Daha eski

Anında haberdar olmak için selamet cevap mobil uygulamasını indir

Anında haberdar olmak için selamet cevap mobil uygulamasını indir
İndirdin mi cansın güzel kardeşim