Rüyada Örümcek Yakalamak Rüyada Örümcek Öldürmek Rüyada Örümceği Tuttuğunu Görmek Rüyada Örümcek Şebekesi Görmek Rüyada Örümcek Yuvası Görmek

 Rüyada büyük örümcek görmek,  farklı biçimlerde tabir edilir. Kimi âlimlere göre bu rüya, kendi derdinde yaşayan ve bir köşeye çekilen şahısdır. Gene dünyevi hissiyatlara dalmış, ahireti unutmuş, zayıf karakterli kişilere, yanlış hareketler işlemiş olan insanların güvenmediği bir adama da yorulabilmektedir. Rüyada örümceğin büyük olması bu vasıfların bahse konu olan insandan çokça bulunmuş olması manasına gelmektedir.


Rüyada Örümcek Yakalamak

Rüyada örümcek yakalamış olan insanların itibar etmediği, dünya için yaşayan, zayıf karakterli bir adama galip gelir. Bu rüya yararsız laf ve fiillerden uzaklaşmış olmaya, insanlara yardımı dokunmuş olacak ameller işlemiş olmaya, sorunlardan feraha ermeye, boş işleri terk etmeye, yararlı işlerde bulunmuş olmaya, çalışmış olma yaşamında memnun olmaya ve yararlı işlere yorumlanır.


Rüyada Örümcek Öldürmek

Bu rüya, kendine ziyan vermiş olacak insanlardan feraha ermeye ve onların şerrinden emin olmaya delalet etmektedir. Rüyada örümcek öldürmüş olan kimse hilekâr, insanları aldatmış olan, zayıf yaratılışa malik, yanlış hareketler işlemiş olan ve günaha girmiş olan bir kişiye galip gelir. Bu rüya her hususta rahata ermeye, bütün sorunlardan feraha ermeye, doğru yoldan ayrılmış olmamaya ve takvaya da yorulmuş olabilir. Rüyada örümcek öldürmüş olan yakınları içinde ziyanlı bir elemanı kendisinden uzaklaştırır.


Rüyada Örümceği Tuttuğunu Görmek

Rüyası esnasında örümcek tutmuş olan kötü namusa malik, zayıf karakterli bir kişiyle ya da kadınla evlenir. Bu rüya geçimsiz, devamlı atışma eden ve sorun yaratan, halinden sürekli şikayet eden kötü karakterli bir benzertir.


Rüyada Örümcek Şebekesi Görmek

Rüyada örümcek şebekesi görmek, desiseye, maddi sorunlara, fakir düşmüş olmaya, para yitirmeye, insanların arasına fitne sokan bir adam delalet etmektedir. Rüyası esnasında örümcek şebekeni süpürüp atmak, hem yoksulluktan feraha ermeye hem de faydasız lafları, tutumları ve kötü kişileri terk etmektir.


Rüyada Örümcek Yuvası Görmek

Rüyada örümcek yuvası görmek şahsın tembelleşmesine, zayıflığına, karakterinin bozulmaya uğramasına ve geçimini temin edememesine delalet etmektedir. Bu rüyayı gören maddi sorunlar içine girer.


in B
Yorum Gönder

Selamün Aleyküm [Selâmet Cevap],

Blogumuzda yayınladığımız dini içerikler hakkındaki düşünceleriniz bizim için önemlidir. Bu yazı hakkındaki görüşlerinizi aşağıdaki yorum formu aracılığıyla bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorumlarınızı okuyup yanıtlamaya çalışacağız. Ancak, lütfen saygılı bir dil kullanmaya özen gösterin. Yorumlarda, herhangi bir dinî, siyasi veya etnik ayrımcılık yapılmasına izin verilmeyecektir.

Sitemizdeki diğer dini içerikler hakkındaki görüşlerinizi de bizimle paylaşabilirsiniz. Bizi takip etmeye devam edin ve katkılarınız için teşekkürler.

Allah'a emanet olun,

[Selâmet Cevap]

Dua ederiz dua bekleriz
Selam ile dua

Daha yeni Daha eski

Anında haberdar olmak için selamet cevap mobil uygulamasını indir

Anında haberdar olmak için selamet cevap mobil uygulamasını indir
İndirdin mi cansın güzel kardeşim