Rüyada Çocuğunun Kaybolduğunu Görmek Rüyada Çocuğunu Yitirmek ve Sonra Bulmak Rüyada Çocuğunu Yitirmek ve Ağlamak Rüyada Çocuğunun Ölmesi Rüyada Ağlamak

 Rüyada çocuğunu yitirmek, aksi biçimde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin hayır, fayda ve şifa bulmuş olmasına, sıkıntılarını çözmüş olmasına, işlerinde muvaffakiyet sağlamasına, sevinç ve mutluluk verici olaylarla karşılaşmasına ve yaşamını dolu dolu yaşamasına işaret eder. Rüyada çocuğunu yitirmek, rüyayı gören kişi için bir ömür geçim sorunu çekmeyeceğine, kimseye muhtaç olmadan ve avuç açmak zorunda kalmış olmadan yaşayacağına yorumlanır. Ara sıra de, öyleki rüyanın niteliğine bağlı olmak suretiyle sorun ve güçlük manasına gelmiş olabilir. Rüyayı gören kişinin yaşayacağı kimi meşakkatlar ve hüzünler olacağı biçiminde de tabir edilebilmektedir.


Rüyada Çocuğunun Kaybolduğunu Görmek

Borçlardan ve dertlerden feraha ermeye işaret eder. Rüya malikinin, umut yoksunluğuna kapılmış olmasına ve endişelere düşmüş olmasına sebep olan her şeyden kurtuluşa ereceğine ve esenlik bulmuş olacağına, hadiselere daha olumlu yaklaşmış olup, işlerini sabırla olumlu bir duruma sokacağına delalet eder.


Rüyada Çocuğunu Yitirmek ve Sonra Bulmak

Rüyayı gören kişinin yolunda giden yaşamında kimi terslikler yaşanmasına, insanlarla arasında münakaşalar ve uzlaşmazlıklar çıkmış olmasına, kimi mevzularda birçok şahısı karşısına alarak ancak başına yoluna sürüp gitmesine ve dolayısıyla ayakları üstüne basmış olmak için çaba göstermiş olmasına yorumlanır.


Rüyada Çocuğunu Yitirmek ve Ağlamak

Büyük bir sevinç yaşamak manasına çıkar. Rüyayı gören kişinin umduğunu bulmuş olmasına, beklediği son derece sevindirici havadisi alım yapmasına, sevdiği kişiyle ulaşıp dileği gerçekleşmesine yorumlanır. Talih manasına çıkar, bu rüya sahibinin yaşamında hiçbir vakit çözemeyeceği bir sıkıntısı olmayacak anlamına gelir.


Rüyada Çocuğunun Ölmesi

Rüyayı gören kişinin yaşam yolu ile yorumlanır. Rüyası esnasında çocuğunun öldüğünü gören şahsın, yaşlanarak, yatağında rahat içinde öleceği yorumlanır.


Rüyada Ağlamak

Hayır bulmuş olmaya delalet eder. Rüyası esnasında göz yaşı döktüğünü görmüş olan kimse hem iş yaşamında ortaklık ettiği şahıslardan hem de akrabasından fayda görecektir. Öyleki rüyayı gören kişinin etrafında yaramaz kimse mevcut değildir tamamı kendine en az bir kaşık su vermiş olacak kadar hayırlı kimselerdir.


in C, Ç

Yorum Gönder

Selamün Aleyküm [Selâmet Cevap],

Blogumuzda yayınladığımız dini içerikler hakkındaki düşünceleriniz bizim için önemlidir. Bu yazı hakkındaki görüşlerinizi aşağıdaki yorum formu aracılığıyla bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorumlarınızı okuyup yanıtlamaya çalışacağız. Ancak, lütfen saygılı bir dil kullanmaya özen gösterin. Yorumlarda, herhangi bir dinî, siyasi veya etnik ayrımcılık yapılmasına izin verilmeyecektir.

Sitemizdeki diğer dini içerikler hakkındaki görüşlerinizi de bizimle paylaşabilirsiniz. Bizi takip etmeye devam edin ve katkılarınız için teşekkürler.

Allah'a emanet olun,

[Selâmet Cevap]

Dua ederiz dua bekleriz
Selam ile dua

Daha yeni Daha eski

Anında haberdar olmak için selamet cevap mobil uygulamasını indir

Anında haberdar olmak için selamet cevap mobil uygulamasını indir
İndirdin mi cansın güzel kardeşim