Regaip kandilinde yapılacak ibadetler dualar çekilecek tesbihler

 

regaip kandili tesbihleri

regaip kandili tesbihleri


Recep, Şaban ve Ramazan ayını ihtiva eden mübarek üç aylar başladı. Tövbe kapılarının açıldığı bu mübarek günler, Müslümanlar için önemli bir fırsattır. Regaip gecesi, üç aylar olarak bilinen ve manevi coşkunun daha yoğun yaşandığı müstesna zaman dilimlerinin başladığını haber verir. Regaip, Recep ayının ilk cuma gecesidir. Peki, Regaip kandilinde çekilecek tesbihler nelerdir? Regaip Kandili gecesi çekilecek zikirler neler? Diyanet'ten derlediğimiz bilgiler doğrultusunda Regaip Kandili'nde yapılacak ibadetler, dualar, çekilecek tesbihler..

Daha detaylı bilgi için tıklayın

Yorum Gönder

Selamün Aleyküm [Selâmet Cevap],

Blogumuzda yayınladığımız dini içerikler hakkındaki düşünceleriniz bizim için önemlidir. Bu yazı hakkındaki görüşlerinizi aşağıdaki yorum formu aracılığıyla bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorumlarınızı okuyup yanıtlamaya çalışacağız. Ancak, lütfen saygılı bir dil kullanmaya özen gösterin. Yorumlarda, herhangi bir dinî, siyasi veya etnik ayrımcılık yapılmasına izin verilmeyecektir.

Sitemizdeki diğer dini içerikler hakkındaki görüşlerinizi de bizimle paylaşabilirsiniz. Bizi takip etmeye devam edin ve katkılarınız için teşekkürler.

Allah'a emanet olun,

[Selâmet Cevap]

Dua ederiz dua bekleriz
Selam ile dua

Daha yeni Daha eski

Anında haberdar olmak için selamet cevap mobil uygulamasını indir

Anında haberdar olmak için selamet cevap mobil uygulamasını indir
İndirdin mi cansın güzel kardeşim