Recep ayında yapılacak ibadetler, kılınacak namazlar ve okunacak dualar, sureler: Recep ayı ve Regaip Kandili ibadetleri, faziletleri, duaları ve namazları!


 Üç aylara girmenin huzurunu yaşayan müminler Recep ayı ibadetleri, okunacak duaları ve kılınacak namazları merak ediyor. Diyanet takvimine göre 3 Şubat'ta Regaip Kandili başlayacak olup bugünden bir gün öncesine denk gelen Recep ayında yapılacak ibadetler, zikirler, namazlar ve dualar büyük önem taşıyor. Müslümanlara dini hissiyat ve ibadet yoğunluğu eşliğinde gündelik hayatlarını sorgulama, yenileme ve zenginleştirme fırsatı sunan üç aylar başladı. Peki Recep ayı ibadetleri, okunacak dualar ve kılınacak namazlar nelerdir? Üç aylar Recep ayında yapılacak ibadetler ve tüm bilgiler…

Yorum Gönder

Selamün Aleyküm [Selâmet Cevap],

Blogumuzda yayınladığımız dini içerikler hakkındaki düşünceleriniz bizim için önemlidir. Bu yazı hakkındaki görüşlerinizi aşağıdaki yorum formu aracılığıyla bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorumlarınızı okuyup yanıtlamaya çalışacağız. Ancak, lütfen saygılı bir dil kullanmaya özen gösterin. Yorumlarda, herhangi bir dinî, siyasi veya etnik ayrımcılık yapılmasına izin verilmeyecektir.

Sitemizdeki diğer dini içerikler hakkındaki görüşlerinizi de bizimle paylaşabilirsiniz. Bizi takip etmeye devam edin ve katkılarınız için teşekkürler.

Allah'a emanet olun,

[Selâmet Cevap]

Dua ederiz dua bekleriz
Selam ile dua

Daha yeni Daha eski

Anında haberdar olmak için selamet cevap mobil uygulamasını indir

Anında haberdar olmak için selamet cevap mobil uygulamasını indir
İndirdin mi cansın güzel kardeşim