Ramazan ne zaman başlıyor, ilk oruç ne zaman tutulacak? 11 ayın sultanı Ramazan ayı ne zaman, hangi tarihte başlayacak? Mübarek Üç Aylara girmemiz ile birlikte merak edilen konulardan bir tanesi de Ramazan ayı tarihi oldu. Bilindiği üzere üç aylar, Recep, Şaban ve Ramazan ayı olmak üzere üç aydan oluşuyor. Şu ana kadar Recep ayının içerisinde bulunurken, sırasıyla önce Şaban sonra da Ramazan ayı gelecek. Ramazan ayının bitişi ile birlikte ise üç aylar sona erecek. Peki, Ramazan ne zaman başlıyor? 11 ayın sultanı Ramazan ayı ne zaman, hangi tarihte başlayacak?

Yorum Gönder

Selamün Aleyküm [Selâmet Cevap],

Blogumuzda yayınladığımız dini içerikler hakkındaki düşünceleriniz bizim için önemlidir. Bu yazı hakkındaki görüşlerinizi aşağıdaki yorum formu aracılığıyla bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorumlarınızı okuyup yanıtlamaya çalışacağız. Ancak, lütfen saygılı bir dil kullanmaya özen gösterin. Yorumlarda, herhangi bir dinî, siyasi veya etnik ayrımcılık yapılmasına izin verilmeyecektir.

Sitemizdeki diğer dini içerikler hakkındaki görüşlerinizi de bizimle paylaşabilirsiniz. Bizi takip etmeye devam edin ve katkılarınız için teşekkürler.

Allah'a emanet olun,

[Selâmet Cevap]

Dua ederiz dua bekleriz
Selam ile dua

Daha yeni Daha eski

Anında haberdar olmak için selamet cevap mobil uygulamasını indir

Anında haberdar olmak için selamet cevap mobil uygulamasını indir
İndirdin mi cansın güzel kardeşim