peygamber in kıssaları

Bize gönderen kardeşim bizimle paylaştığın için teşekkür ediyorum
@Yusuf devran 
Tevhid ehli müslümanlar'ın çocukların'ı bu gibi çizgi filmlerle büyütmeleri gerektiğini düşünüyorum. ben çocuk olmama rağmen bu seri otuz bölüm ve ben on defa dan fazla izlemişimdir,otuz bölümünü ve bu seriden tüm peygamber in kıssaları var. Bu çizgifilmlerin çevirisi yok kardeşim ceza evin den çıkınca inşallah bunların çevirisini beraber yapmayı önericem, inşallah kabul eder ve vakti olur. olmazsa tek başıma yaparım buda beni çok yorar ama yapacak bir şey yok. başka dillerde var ancak Türkçe çevrili o kadar aradım hiç bulamadım.  . ancak şimdilik böyle izlemeleri bile  çok faydalı çünkü çocuklar bunu izlerken günümüzün sisteminin ne kadar aşağılık olduğunu daha iyi fehm edip baş kaldırmayı bu pislik sisteme isyan etmeyi peygamberlerin gösterdiği şekil de öğrenirler. şimdi bazıları çıkmış Tevhid ehli olduklarını iddia etmelerine rağmen şuan ki hükümetin eski hükümetlere nazaran daha iyi olduğunu iddia ediyor Allah  seni de bu hükümeti de önceki hükümetleri de Allah a karşı gelenlerin hepsi ni de yerin dibine geçirsin biz diyoruz ki bu aşağılık sistem ve hükümetlerden kurtulmak için ne yapabilir. bunlar halada kötünün iyisi diyor Allah kahretsin sizi. yine çok beddua ettim bee. 🙂

burdan

Yorum Gönder

Selamün Aleyküm [Selâmet Cevap],

Blogumuzda yayınladığımız dini içerikler hakkındaki düşünceleriniz bizim için önemlidir. Bu yazı hakkındaki görüşlerinizi aşağıdaki yorum formu aracılığıyla bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorumlarınızı okuyup yanıtlamaya çalışacağız. Ancak, lütfen saygılı bir dil kullanmaya özen gösterin. Yorumlarda, herhangi bir dinî, siyasi veya etnik ayrımcılık yapılmasına izin verilmeyecektir.

Sitemizdeki diğer dini içerikler hakkındaki görüşlerinizi de bizimle paylaşabilirsiniz. Bizi takip etmeye devam edin ve katkılarınız için teşekkürler.

Allah'a emanet olun,

[Selâmet Cevap]

Dua ederiz dua bekleriz
Selam ile dua

Daha yeni Daha eski

Anında haberdar olmak için selamet cevap mobil uygulamasını indir

Anında haberdar olmak için selamet cevap mobil uygulamasını indir
İndirdin mi cansın güzel kardeşim