Netflix-Aşk101 Dizisindeki OSMAN LGBT Mİ! - Sinsi Plan


Netflix yapımı olan aşk 101 dizisinde osman adında bir karakter eşcinsel(lgbt). Aşk101 twetter hesabından yapmış olduğu paylaşımla bunu duyurdu. Netflix zaten yapmış olduğu dizilerden dolayı eşcinselliği(lgbt) ön plana çıkardığını biliyoruz. Ama ülkemize Aşk101 adında bir diziyle eşcinselliği normal göstermesi tepkilere neden oldu. Aşk 101 dizinde ki karakterin adının Osman olması da bizi oldukça sinirlendirdi. Aşk 101 lgbt dizisi olma yolunda sinsi planları var. Aşk 101 fragmanında buna değinmemişler ama paylaşımları ele verdi.

Yorum Gönder

Selamün Aleyküm [Selâmet Cevap],

Blogumuzda yayınladığımız dini içerikler hakkındaki düşünceleriniz bizim için önemlidir. Bu yazı hakkındaki görüşlerinizi aşağıdaki yorum formu aracılığıyla bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorumlarınızı okuyup yanıtlamaya çalışacağız. Ancak, lütfen saygılı bir dil kullanmaya özen gösterin. Yorumlarda, herhangi bir dinî, siyasi veya etnik ayrımcılık yapılmasına izin verilmeyecektir.

Sitemizdeki diğer dini içerikler hakkındaki görüşlerinizi de bizimle paylaşabilirsiniz. Bizi takip etmeye devam edin ve katkılarınız için teşekkürler.

Allah'a emanet olun,

[Selâmet Cevap]

Dua ederiz dua bekleriz
Selam ile dua

Daha yeni Daha eski

Anında haberdar olmak için selamet cevap mobil uygulamasını indir

Anında haberdar olmak için selamet cevap mobil uygulamasını indir
İndirdin mi cansın güzel kardeşim