Cenaze İmamına Sorduk 2 - Ölüler Bizi Görüp Duyar Mı?


Cenaze İmamına Kabirde İlk Geceyi Sorduk! adlı videomuzda cenazeyle alakalı merak edilen, ölüm anında neler olur, insan öldüğünü nasıl anlar, ölüler neden yıkanır, şehit cenazesi yıkanır mı gibi soruları Cenaze İmamına Ölü Yıkamayı Sorduk! adlı videodan tanıdığınız Tekin Aras hoca ile videonun 2. serisinde soru cevap yaptık. Sözler Köşkü Cenaze İmamı konseptinin 2.si ile aklınıza takılan cenaze ile alakalı en çok merak edilen sorular için iyi seyirler. Elazığ deprem. Elazığ ölü. Elazığ cenaze. Elazığ'da deprem

Yorum Gönder

Selamün Aleyküm [Selâmet Cevap],

Blogumuzda yayınladığımız dini içerikler hakkındaki düşünceleriniz bizim için önemlidir. Bu yazı hakkındaki görüşlerinizi aşağıdaki yorum formu aracılığıyla bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorumlarınızı okuyup yanıtlamaya çalışacağız. Ancak, lütfen saygılı bir dil kullanmaya özen gösterin. Yorumlarda, herhangi bir dinî, siyasi veya etnik ayrımcılık yapılmasına izin verilmeyecektir.

Sitemizdeki diğer dini içerikler hakkındaki görüşlerinizi de bizimle paylaşabilirsiniz. Bizi takip etmeye devam edin ve katkılarınız için teşekkürler.

Allah'a emanet olun,

[Selâmet Cevap]

Dua ederiz dua bekleriz
Selam ile dua

Daha yeni Daha eski

Anında haberdar olmak için selamet cevap mobil uygulamasını indir

Anında haberdar olmak için selamet cevap mobil uygulamasını indir
İndirdin mi cansın güzel kardeşim