” Ya Müheymin Yâ Allah celle celâlühü” BUNU 145 DEFA OKUYUN!!!

” Ya Müheymin Yâ Allah celle celâlühü” BUNU 145 DEFA OKUYUN!!!
Ardından şu duayı okuyun.
“Ey Allah’ım! Rahmet Peygamberi ve Senin Peygamberin Hz.Muhammed Mustafa(s.a.v) ile sana yöneliyor ve senden istiyorum ki.”Müheymin isim-i şerifin hürmetine,beni,bütün insanlara ve bütün kötülüklere karşı koru.Maddi ve manevi olarak görüp gözet,üzerimden rahmetini eksik etme.Her korku ve endişeden uzak,tedirginlikten muhafaza buyur.Huzur ve güven içinde yaşat.Beni himayene al,istek ve ihtiyaçlarımı ihsan eyle!
Allah’ım! Kendisiyle sana yöneldiğim ismin ve Peygamberin Hz.Muhammed(s.a.v)’i ve Müheymin ismi şerifini bana şefaatçi kıl ve benim duamı kabul eyle,iseğimi ihsan eyle!AMİN
ARKADAŞLAR BU DUAYI DA OKUDUKTAN SONRA DAĞATALIM SESSİZ KALMAYALIM MÜSLÜMAN KARDEŞLERIMIZE DUALARIMIZLA DESTEK OLALIM BU DUAYI OKUMAK 15 DKNIZI ALIR ZOR DEĞİL HADI CANLAR HAYIRLI GECELER 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Yorum Gönder

Selamün Aleyküm [Selâmet Cevap],

Blogumuzda yayınladığımız dini içerikler hakkındaki düşünceleriniz bizim için önemlidir. Bu yazı hakkındaki görüşlerinizi aşağıdaki yorum formu aracılığıyla bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorumlarınızı okuyup yanıtlamaya çalışacağız. Ancak, lütfen saygılı bir dil kullanmaya özen gösterin. Yorumlarda, herhangi bir dinî, siyasi veya etnik ayrımcılık yapılmasına izin verilmeyecektir.

Sitemizdeki diğer dini içerikler hakkındaki görüşlerinizi de bizimle paylaşabilirsiniz. Bizi takip etmeye devam edin ve katkılarınız için teşekkürler.

Allah'a emanet olun,

[Selâmet Cevap]

Dua ederiz dua bekleriz
Selam ile dua

Daha yeni Daha eski

Anında haberdar olmak için selamet cevap mobil uygulamasını indir

Anında haberdar olmak için selamet cevap mobil uygulamasını indir
İndirdin mi cansın güzel kardeşim