Kısmetinin Açılması İçin okunacak dua ve esmalar

kısmet kapılarını açan esma, kısmet açmak için esmaül hüsna, kısmet açma esması, kısmet açmak için yapılması gerekenler, iş ve kısmetin açılması için dua mutlu evlilik için esmaül hüsna, kısmet açmak için sure, kısmet açma duası mustafa karataş


Kısmetinin Açılması İçin okunacak dua ve esmalar
Günde 129 defa dileklerin olması, kısmet ve rızık için okunur.
LATİF ESMASI
Lütfedici , En ince işlerin bütün inceliklerini bilen,lütuf ve ihsan sahibi olan. Allah kullarına karşı lütuf sahibidir. Kulluğunu bilen, vazifesini doğru yapan kullarına çok lütufkârdır. Her dilediğini bir şekilde rızıklandırır. Kullarından her birini büyük hikmeti içeren “dilemesi”ne göre bir çeşit lütuf ile seçkin kılar. Karşılık beklemeden yapılan lütuf Allah’ın lütfudur. O’nun lütfuna erişen kimse hiçbir zaman perişan olmaz.
Cenab-ı Hak buyuruyor: Gözler O’na erişemez, halbuki O, gözleri görür, O, eşyayı pek iyi bilen, her şeyden haberdar olandır  (En’am 6:103) Görmedin mi, Allah gökten su indirdi, böylece yeryüzü yemyeşil donatıldı. Şüphesiz Allah, lutfedicidir, her şeyden haberdardır (Hac 22:63) Evlerinizde okunmakta olan Allah’ın ayetlerini ve hikmeti hatırlayın.Şüphesiz Allah latifdir,haberdar olandır  (Ahzab 33:34) O, yarattığını bilmez mi? O, Latif’tir; Habir’dir  (Mülk 67:14) “Allah kullarına lütufkârdır, dilediğini rızıklandırır. O kuvvetlidir, güçlüdür.” (Şûra 42:19)
* * * Hali değişen, fakir, garip, kimsesiz, hasta olan bir kimse abdest alıp iki rekat namaz kıldıktan sonra “Yâ Lâtif”  ismini 100 kere okuyup Allah’tan hacet dilerse, ihtiyacının giderilmesini isterse Allah’da onun ihtiyacını giderir. Ya Latif ismi; insana her hususta fayda veren, havassı en çok olan isimlerden biridir. Ya Latif ismini zikreden huzura kavuşur, her şeyde başarılı olur. Maddi durumu düzelir. Hasta olan iyileşir. Sıkıntı ve bunalımdan kurtulur. Arzu ve isteklerine kavuşur. Günde 16641 defa okunması tavsiye edilmiştir.

Yorum Gönder

Okuduğunuz ve izlediğiniz için Teşekkürler
Yazıyı ve videoyu beğendiniz mi
Değerli kardeşim yorum yaparak bize destek olabilirsiniz
Ya da paylaşarak destek olabilirsiniz
Dua ederiz dua bekleriz
Selam ile dua
Allah'a emanet olun
Yorum yaparken kurallarla uyunuz

Daha yeni Daha eski

Anında haberdar olmak için selamet cevap mobil uygulamasını indir

Anında haberdar olmak için selamet cevap mobil uygulamasını indir
İndirdin mi cansın güzel kardeşim